מוזיקה 24

פרסום בערוץ 24 - כל מה שתרצו לדעת על פרסום בטלוויזיה

מעוניינים בפרסום בערוץ 24?

מעולה! כי הגעתם למקום הנכון.

ערוץ 24 עוסק רובו במוזיקה אך לא רק ומשדר גם סדרות וסרטים. הוא מושך אליו קהל יעד צעיר יחסית בגילאי 18-30 שאוהב מוזיקה, ומתעניין באומנים הישראליים. כאשר יוצרים פרסום בערוץ 24 חשוב לדבר בשפה ובערכים של הערוץ על מנת שהצופים יוכלו להתחבר, לזכור אותה ולהזדהות עם העסק או החברה.
רוצה לקבל הצעה לפרסום בטלוויזיה?

  הנני מאשר קבלת הצעות וחומרים שיווקיים

  למה לפרסם במוזיקה 24 איתנו?

  Untitled design 58

  דיוק ותכנון של הפרסום

  בעזרת הצוות המנוסה שלנו תוכלו לדייק את הקמפיין כך שיתאים לערוץ 24. החל מבחית תוכן הפרסומת ועד שעת השידור הנכונה ביותר לעסק שלך!
  2 3

  בנו את המותג שלכם

  הפרסום בטלווזיה משדר יוקרה ואמינות, במיוחד אם העסק מפורסם בערוץ 24 שנחשב ערוץ בעל רייטינג גבוה ומן השורה הראושנה.
  3 3

  אנשי מקצוע בעלי וותק של עשרות שנים

  אנחנו מכירים היטב את עולם הפרסום בטלווזיה ובערוץ 24 ויכולים לייעץ לכם בכל התלבטות כך שלא תבזבזו זמן ותייצרו פרסום חזק שעובד!
  4 2

  תוצאות!

  בסופו של דבר מה שמעניין זה התוצאות… ובאמצעות פרסום בערוץ 24 שנעשה בצורה הנכונה ביותר בעזרת צוות מומחים תוכלו גם אתם להינות מהן.
  פוסטים לא נמצאו..

  פרסום בערוץ 24 באמצע השבוע

  לאורך השבוע ערוץ 24 משדר מוזיקה ישראלית לצד תוכניות טלוויזיה, סדרות וסרטים. הפרסום בערוץ 24 מתרחש באמצעות שלושה פורמטיים עיקריים והם – תשדירי פרסום, חסויות ושילוב תוכן שיווקי במהלך התוכניות על ידי המגישים. פלטפורמת הפרסום של ערוץ 24 באמצע השבוע מהווה פתרון טוב עבור מפרסמים המחפשים להתפרסם בטלווזיה וליצור לעצמם שם מותג במחירים משתלמים ונוחים.

  פרסום בערוץ 24 בסוף השבוע

  יום שישי נחשב ממש כרצועת הפריים טיים של הערוץ. יום שישי זו רצועת השידור היקרתית של הערוץ שזוכה לרייטינג הגבוה ביותר. התוכניות שזוכות לרייטינג הגבוה ביותר מוגש על ידי טאלנטים מהשורה הראשונה כמו – אייל גולן, אלירז שדה, ירון אילן קרן פלס ועוד! פרסום בערוץ 24 בכל אחת מהתוכניות הללו מבטיחה חשיפה רחבה לפרסום שלך.

  קהל היעד של הפרסום בערוץ 24

  ערוץ 24 הרי הוא ערוץ המוזיקה של ישראל, לרוב יאסוף סביבו צופים יחסית צעירים בגילאי 18-30 במצב סוציו אוקונומי נמוך וחובב מוזיקה. בנוסף, מאחר והערוץ משדר לרוב מוזיקה, שירים וקליפים, יבחרו לשים אותו בכל מיני מקומות ציבוריים, בבתי עסק ופינות המתנה – כך שגם זה קהל צופים רלוונטי של הערוץ, וכאשר שוקלים לעשות פרסום בערוץ 24 חשוב גם לקחת אותו בחשבון.
  רוצה לקבל הצעה לפרסום בטלוויזיה?

   הנני מאשר קבלת הצעות וחומרים שיווקיים

   ×

   מעוניינים לפרסם ברדיו?

   אחד מאיתנו ישמח לעמוד לשירותכם עם הצעה משתלמת!

   ×