כאן 11

פרסום בערוץ 11 - כל מה שתרצו לדעת על פרסום בטלוויזיה

מעוניינים בפרסום בערוץ 11?

מעולה! כי הגעתם למקום הנכון.

ערוץ 11 של כאן הוא אחד מערוצי הטלווזיה האהודים והאהובים ביותר בארץ, מאחר ומדובר בערוץ ציבורי הוא גם זוכה לחשיפה רבה ואחוזי רייטינג גבוהים. לכל רצועת שידור בערוץ, ישנה קהל צופים נפרד. הפרסום בערוץ 11 מתבצע באמצעות שלוש דרכים עיקריות – תשדירי פרסום, חסויות ושילוב תוכן שיווקי במהלך התוכניות עצמן.
רוצה לקבל הצעה לפרסום בטלוויזיה?

  הנני מאשר קבלת הצעות וחומרים שיווקיים

  למה לפרסם בכאן 11 איתנו?

  Untitled design 58

  תכנון ודיוק של הפרסמות

  החל מכתיבת התסריט לפרסמות, ההפקה ועד בחירת זמן השידור… אנחנו נעזור לכם לבנות את הפרסומת צעד אחר צעד כך שתהיה מדוייקת ונכונה לקהל היעד שלכם.
  2 3

  בניית מותג

  ברגע שהמותג או העסק שלכם מופיע בטלוויזיה – הוא קיים! הטלווזיה משדרת לנו כצופים איכות, יוקרתיות ואמינות ואתם כמפרסמים תוכלו להינות מכך ולבנות את המותג שלכם!
  3 3

  תעזרו באנשי מקצוע בעלי וותק של עשרות שנים

  הצוות שלנו כבר מנוסה בעולם הפרסום ומכיר את כל ההתלבטויות והאפשרויות… תמנעו מסיכונים מיותרים, ותשתמשו בניסיון והעזרה שלנו כך שתוכלו לייצר פרסומת משתלמת ואפקטיבית באמת!
  4 2

  תוצאות!

  מה שמעניין באמת זה התוצאות… באמצעות פרסום מדוייק ונכון בערוץ 11 תוכלו להינות מתוצאות עבור העסק או המותג שלכם בטווח הקצר והארוך!
  פוסטים לא נמצאו..

  פרסום בערוץ 11 ברצועת הבוקר

  רצועת הבוקר של כאן 11 מתבססת על תוכן מועלמות האקטאליה וכוללת אייטמים דיווחים ופרשנויות. קהל הצופים של הרצועה מורכב מאנשים שמתעניינים בחדשות אובייקטיביות ואיכותיות, ולרוב יכלול קהל בגילאים בוגר יחסית שנמצא בבית בשעות הבוקר של היום. הפרסום בערוץ 11 ברצועת הבוקר מתאים למפרסמים בתחומים של הבריאות, הריהוט, הקוסמטיקה וכן עמותות שונות.

  פרסום בערוץ 11 ברצועת האוף פריים

  רצועת האוף פריים של כאן 11 משודרת בשעות בין 15:00-17:00 ומכילה תוכן חדשותי ואקואלי בנושאי כלכלה, חברה, בטלון ופוליטיקה. קהל הצופים ברצועה זו הוא ממוקד מאוד וכלל סטודנטים או הורים צעירים שחובבים אקטאליה, ושוהים בשעות אלה בבית. מאחר ובשעות האוף פריים הרייטינג של הערוץ אינו בשיאו, הפרסום בערוץ 11 כאן יהיה רלוונטי לפמרסמים מעולם הביטוח, התרבות, הלייפסטייל ועוד… מאחר והם ימצאו כאן במה לפרסום מול קהל נאמן אך בתקציבים נמוכים יחסית.

  פרסום בערוץ 11 ברצועת הסמי פריים

  אף על פי שהיא מקדימה את רצועת הפריים טיים הפופלארית, רצועת הסמי פריים של כאן 11 זוכה לרייטינג שמשתווה ואפילו עולה על רצועת הפריים טיים בערוצים אחרים. בשעות הסמי פריים כאן 11 משדרת תוכניות אקטואליה בנושאים מאוד רלוונטיים לקהל הצעיר והמבוגר ומגשים את התוכניות משפענים ודעתניים כמו איילה חסון וגיא זוהר. הפרסום בערוץ 11 ברצועת הסמי פריים הוא בין השעות 18:00-20:00 ופונה לקהל הצופים שסיים את שגרת יומם בעבודה או הלימודים.

  פרסום בערוץ 11 ברצועות הפריים טיים

  רצועת הפריים טיים של ערוץ 11 משודרת בשעות 20:00-23:00 ומורכבת משידור מהדורת החדשות ומתוכן מקורי של הערוץ וסדרות אהובות כמו – “המרדף”, “קופה ראשית”, “בואו לאכול אותי”, “המפקדת” ועוד! קהל הצופים של הרצועה הזו מורכב מצעירים, חיילים, סטודנטים, משפחות צעירות ואזרחים וויתיקים – גברים ונשים. הפרסום בערוץ 11 בשעות הפריים טיים מתאים למפרסמים מעולמות התיירות, הביוטי, הביטוחים, הפיננסיים, עמותות ועוד!

  פרסום בערוץ 11 ברצועות הלייט נייט

  רצועת הלייט נייט ממשיכה את מהדורת החדשות המרכזית ששודרה בזמן הפיים טיים וכוללת בתורה סקירות, ראיונות, אייטמים ופרשנויות של אורחים בתוכניות בנוגע לנושאים שעלו במהלך היום. תוכנית הלייט נייט שבולטת במיוחד לפרסום בערוץ 11 היא התוכנית בהגשתו של עקיבא נוביק שבעלת קהל צופים נאמן ומתאים למפרסמים השונים.

  רוצה לקבל הצעה לפרסום בטלוויזיה?

   הנני מאשר קבלת הצעות וחומרים שיווקיים

   ×

   מעוניינים לפרסם ברדיו?

   אחד מאיתנו ישמח לעמוד לשירותכם עם הצעה משתלמת!

   ×